Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Skandální zpěvačka Amy Winehouse se v deseti letech chtěla zabít, víme proč!

Amy Winehouse
Zdroj: The Sun

Za vše může vlastně její rodina, jak se teď budou její fanoušci dozvídat z knižní biografie skandální zpěvačky. Malá Amy hodně trpěla nevydařeným vztahem rodičů a hlavně tím, když její otec Mitch opustil její matku Janis.

To bylo právě v době, kdy jí bylo deset let a Mitch odešel z domu za jinou ženou. Otcova zrada se na zpěvačce podepsala v takové míře, že si začala ubližovat a dokonce se pokusila neúspěšně o sebevraždu, předávkovala se prášky.

Následné citové ochlazení vedlo pak až ke drogám a alkoholu, což se Amy stalo osudným a v sedmadvaceti letech zemřela na otravu alkoholem. Stala se tak členkou nechvalně proslulého Klubu 27, tedy skupiny známých hudebníků, kteří zemřeli zejména kvůli závislostem ve věku 27 let. Do klubu patří například Jim Morrison, Kurt Cobain, Jimi Hendrix nebo Janis Joplin. Podivné na tom je, že zrovna Kurt a Amy se vždy chtěli stát členy Klubu 27, Kurt si k tomu dopomohl sám, ale Amy to morbidně vyšlo.

Amy měla po otcově odchodu pocit, že je k ničemu, a měla velmi nízké sebevědomí. Toho pak možná zneužil její manžel Blake Fielder, který citově zraněnou zpěvačku dostal svými drogovými excesy do ještě hlubší pasti.

Související články

Další články