Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Skandální retuš: Co je to proboha za voskové figuríny? Borhyová s milencem vypadají jako Barbie a Ken

Barbie s Kenem se podobají Lucii Borhyové a Michalu Hrdličkovi.
Zdroj: Facebook.com

Na Facebooku se objevila podivuhodná fotografie, na které jsou zobrazené dvě osoby, jež vzdáleně připomínají moderátorku Televizních novin Lucii Borhyovou a jejího přítele Michala Hrdličku.

Androidní, bezpohlavní pár na snímku má zřejmě propagovat nové figurky od firmy vyrábějící hračky pro marnivé holčičky. Barbie a její přítel Ken tak dostávají další podobu inspirovanou slavnými tvářemi.

Někteří komentátoři na Facebooku si ale myslí, že na fotce jsou opravdoví lidé, a dvojici notně pochlebují. „Moc hezké foto,“ uvádí jedna diskutérka.

Oslovili jsme jednoho z fotografů, který se focení věnuje desítky let, a požádali ho, aby nám ujasnil, jestli jsou na snímku opravdové lidské bytosti. „Jde zřejmě o hodně vtipnou a špatně provedenou retuš, kterou musel dělat nějaký amatér v základním grafickém programu. Vidíte, že pleť dvojice je bez pórů a i levá ruka Lucie musela být upravena tak, že vypadá mnohem štíhleji než ve skutečnosti,“ řekl eXtra.cz jeden z profesionálních fotografů.

Nechce se nám uvěřit, že by se takovým snímkem na sociální síti pochlubil jeden z aktérů. V reálu jsou totiž oba velmi pohlední i od přírody.

Související články

Další články