Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

SKANDÁL V ČESKÉ MISS! Těhotné holky musí jít na potrat! Kdo tohle vymyslel?

+ Dalších 13 fotografií
Soutěž Česká Miss řeší další pořádný skandál. Zjistilo se, že holky mají zakázáno otěhotnět. Kdo chce soutěžit a je v tom, musí jít na potrat.

Česká Miss změnila formát. A pravidla jsou hodně přísná. Modelka Kristýna Kubíčková oznámila, že podle smlouvy holky nesmějí mít miminko. Kdo ho čeká, je vyloučen. Nebo musí jít na potrat.

Že v soutěži je taková přísná podmínka, potvrdila i šéfka České Miss Eva Čerešňáková.

"Finalistky České Miss mají ve smlouvě mezi podmínkami, že musejí být svobodné a bezdětné a po určitou dobu ani nesmějí otěhotnět. Jedná se o pravidlo světových soutěží. S dívkami průběžně pracujeme, snažíme se jim hledat pracovní modelingové příležitosti a vzhledem k budování jejich kariéry modelky není jejich těhotenství po dobu stanovenou smlouvou žádané," sdělila Čerešňáková Blesku. Toto kruté pravidlo platí po dobu dlouhých tří let. Když holka otěhotní, tak musí jít na potrat. Nebo ji čeká drsný pohovor s majiteli soutěže.

Po odchodu Michaely Maláčové se soutěž změnila. K lepšímu? Těžko hádat. Nezdá se to. Navíc tu vyrostl mnohem zajímavější projekt s názvem Supermiss. Tam snad holky na potrat chodí nemusí...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy