Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Skandál na koncertu: Dr. House se s českými vyžírkami nemazal! Slavného fotografa nechal vyvést ze zákulisí!

Český fotograf se ometal v zákulisí a neuvědomil si, že není na
narozkách Dj Uwy…

Takhle si včerejší první ze dvou pražských koncertů Hugha Laurieho (54) známý český fotograf a král kalendářů Jakub Ludvík (41) nepředstavoval ani v nejčernějších snech.

Slavný anglický herec, který do Prahy přijel odehrát dva koncerty se svou kapelou Copper Bottom Band, jej totiž včera, krátce před koncertem v Kongresovém centru nechal nemilosrdně vyvést ze zákulisí.

„Asi se mu nějak nelíbil nebo co, oni mají pochopitelně přesně vyspecifikováno, kdo se v backstage smí okolo Laurieho pohybovat, a tak prostě šel, no. Ano, bylo to přímo na jeho pokyn, příjemné nám to nebylo, obzvláště proto, že to pan Ludvík zle nedobře nesl, a co jsme slyšeli od kolegů, došlo prý i na nějakou tu slzu,“ řekl nám jeden z členů ochranky, která se o zajištění koncertu stará.

Ludvík coby skalní fanda seriálu Dr. House, který se „dozadu“ dostal přes kontakty v promotérské agentuře, tak zplakal nad výdělkem a nebyl jediný, koho včera „slavný americký lékař“ v Praze umravňoval. Krátce před vystoupením se dokonce pustil do dvojice spolupořadatelů show Jiřího Jurtina a Zdeňka Kubíka, kteří seděli skromně a nekonfliktně na zemi, což se Lauriemu nelíbilo.

Sympatický herec jinak v zákulisí zaujal neuvěřitelnou spotřebou cigaret a pohodovou náladou, která, až na zmíněné dva incidenty, z Laurieho doslova sálala, a diváci odcházeli ze show spokojení. House koncertuje v Kongresovém centru ještě dnes večer a podle posledních informací jsou v pokladně ještě k dostání lístky. Zda si jeden z nich koupí Jakub Ludvík, nebo dnes na svůj idol zaútočí podruhé přes šatnu, to agentury neuvádějí.

Mohlo by vás zajímat

Další články