Daniel Sidon (28), syn bývalého vrchního zemského a pražského rabína Karola Sidona (72), má pořádný průšvih!

Krátce po deváté ráno byl zadržen hlídkou městské policie poté, co si v klubu Batalion v samotném centru Prahy balil „brčko“ a z hromady drog na stole vyděšená obsluha přivolala policii.

Známý herec a osobní přítel Karla Schwarzenberga následně podle informací webu tisen.tv vyvolal s policisty potyčku, během které se celkem 3× pokusil hlídce městské policie utéct a vyhnout se tak zatčení a medializaci celé věci.

Problém byl totiž hlavně v množství hulení, které měl mladý Sidon u sebe. Jednalo se o větší množství hašiše, marihuany a skunku. Vše by se bývalo vyřešilo zřejmě jen pokutou a možná předvedením, ale po jednom z jeho pokusů o útěk se měl lehce zranit jeden z policistů, když herce „zaklekával“.

Hlídka totiž nakonec musela použít donucovacích prostředků, jinak by mladého židovského synka snad nezpacifikovala! Zranění strážníka jsou prý jen velmi mírná a junior se tak možná v celém průšvihu alespoň vyhne obvinění z napadení veřejného činitele, záleží na tom, zda strážník bude napadení dále „řešit“.