Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Šinkorová zatajila svou svatbu: Dostane padáka z TV Prima?

Bude si Daniela hledat novou práci?
+ Další fotografie
Moderátorka Top Staru Daniela Šinkorová (43) si pravděpodobně zadělala na pořádný problém. Zatajila totiž svoji svatbu s podnikatelem Ladislavem Polákem (50) a nikomu nic neřekla. Přestože měli svatbu před čtyřmi měsíci, všichni se to dozvěděli až teď. Proč se moderátorka nepochlubila?

O tom, že se Daniela vdala, nevěděla ani TV Prima. A podle informací deníku Aha! by se jí mohlo stát to, co její kolegyni Světlaně Zárubové Witowské (43). Že by mohla být odejita z televize! "Náš sňatek se mi podařilo utajit tak, že všichni, kdo na něj šli, si mysleli, že jdou na oslavu narozenin mého partnera,“ řekla Šinkorová deníku Aha! S fotkami ze svatby se Daniela pochlubila až v pátek odpoledne na sociální síti. Proč s tím tak otálela?

Podle Daniely to byla její intimní věc a není povinna to někomu sdělovat, pokud ona sama nechce. Chtěla si to prostě nechat pro sebe a všem je do toho kulové. Svým jednáním ale naštvala vedení Primy a reportáž o jejích vdavkách tak nebyla vůbec zařazena do vysílání. "Vůbec jsme o tom neměli tušení, Daniela nikomu nic neřekla,“ potvrdila deníku Aha! Tisková mluvčí FTV Prima Jana Mrákotová.

Tak snad Daniela nedopadne jako její kolegyně Světlana Zárubová Witowská. Podle deníku Aha! se v říjnu 2010 prý Zárubová pokusila utajit svatbu s finančníkem Petrem Witowským. O tom, že se vdala, se všichni dozvěděli až tak, že měla Světlana na obrazovce změněné jméno na Witowská. To si ale domluvila individuálně a televizi nic oficiálně neřekla. Za měsíc už jsme ji na obrazovce neviděli a zprávy místo ní moderovala Sandra Parmová (30).

Mohlo by vás zajímat

Další články