Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Šinkorová ve své první hlasatelské relaci o celebkách zaměnila „selfie“ za „lajk“! Tuší, jaký je rozdíl mezi kávovarem a telefonem?

Selfie Šinkorové z přímého přenosu, která byla novopečenou
moderátorkou zaměněna za „lajk“.
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie

Slovenská sličná udržovaná čtyřicátnice Daniela Šinkorová je novou moderátorkou primáckých VIP zpráv, protože hrála před sedmi lety doktorku v Ordinaci v růžové zahradě a protože působí jako ta hodná korektní teta odvedle. Její znalost virtuálních vymožeností současné doby je však poněkud diskutabilnější.

Aby Daniela šla s hitem letošní oscarové noci – hromadnou „selfie“ nejúspěšnějších tváří nedělního předávání filmových cen – rozhodla se pro tento typ fotky v přímém přenosu stejně jako moderátorka Oscarů Ellen DeGeneres. Šinkorová si tedy k sobě na plac pozvala kameramana Aleše, protože s ním dostala za úkol si jednu samofotku udělat. „Normálně se to nesmí, ale já jsem dneska dostala povolení vzít si sem do studia telefon. A to proto, že si tady s kameramanem taky udělám lajk!“ oznámila dáma své bohulibé úmysly užaslému českému venkovu.

Hoch v žluté mikině si udělal se Šinkorovou „lajk“, pak si na důkaz vzájemného vděku podali ruce a Aleš odešel zpátky za kameru. K čemu a komu taková „selfie“ byla, sice vůbec netušíme, ale dozvěděli jsme se, že tajně vdaná panička Šinkorová umí zmáčknout spoušť na foťáku, a to je super.

Spolu s tímto činem však zároveň vyvstaly zcela nové otázky: Podáváte si taky se svým společníkem na fotce po pořízení selfie ruku jako paní Dáňa? Myslíte si, že fotka Šinkorové s kolegou kameramanem bude mít dva miliony sdílení po celém světě jako osudový „tweet“ z oscarové noci? Zatím fotku na Facebooku VIP zpráv sdílelo 21 lidí. Jak by asi vypadala selfie doktorky Gity s Čestmírem Mázlem přímo z „jejich homemade akce“? A čím by ji Šinkorová bez asistence produkce fotila? Kávovarem nebo ponožkou? Situaci kolem snaživé slovenské fenky lajky pro vás budeme i nadále monitorovat!

Související články

Další články