Bývalá modelka Simona Krainová (40) přijela na festival do Karlových Varů o vlastní vůli a dává všem dostatečně pocítit, že je tam, neb se chystá jen na několik málo akcí, a tak je vděčná za jakoukoli publicitu.

Vymetá tak opravdu cokoliv a bývá často viděna v Jamesons baru, jednom z mála míst, kam se může bez pozvánky, a tedy se tam dostane i Simona, která svého výletu mezi baťůžkáře musela včera hodně litovat.

Protože se nacházela mezi diváky a nikoli mezi celebritami, přišla brzy adekvátní taškařice. Jedna z opilých filmových fanynek, která se přišla do prostoru pro filmové fandy ohřát, nesla tác se šesti drinky a po zavrávorání vylila celý obsah sklenic Krainové na záda a nohy.

„Stalo se to asi ve tři ráno, seděla jsem naproti ní, měla na sobě šaty, takže radost fakt neměla, ale nakonec to nějak skousla, přece jen byla mezi studenty a prostě festivalovým publikem a bylo jasné, že tam si na celebritu hrát nemůže. Blbě se tvářil ten její Vágner, který se od ní celý večer nehnul na krok, aby tam na ni někdo něco nezkoušel, a pak se tam ještě musel někam probíjet pro ubrousky, ale nějak to naštěstí taky nakonec zvládnul,“ řekla eXtra k incidentu, po kterém nakonec Krainová přijala omluvu pachatelky, jedna z návštěvnic baru.

Simono, nic si z toho nedělej, určitě to nebylo schválně, a neboj, pokud potřebuješ, rádi ti přepošleme nějaké pozvánky na akce, na které se můžeš akreditovat za eXtra.cz…