Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Simona Krainová z dovolené setřela trapné bio matky: Tohle je pořádná nálož!

Simona Krainová z dovolené setřela trapné bio matky: Tohle je pořádná nálož!
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
krainová válí
Nestárnoucí modelka Simona Krainová (45) měla patrně plné zuby zachmuřeného a mrazivého Česka, a tak vyrazila se svým manželem Karlem Vágnerem na slunné Bali. Společně si tak užívají romantickou dovolenou. Až dosud se zdá být všechno v pořádku. To by ale na světě nesměly být prudící bio chia matky, jak je sama modelka nazvala, které mají neustále pocit, že musí někomu radit a kecat do života. A takového chování měla Krainová dost!

"Takže ještě jednou a naposled pro všechny bio super chia matky. Děkuji za vaše názory ohledně našich výletů bez dětí. Teď přidám svůj pohled na věc," začala pěkně zostra Simona Krainová (45).

"Za prvé nechápu, jak může můj vztah k dětem někdo soudit na dálku. Děti jsou pro mě absolutně vším, stejně jako je pro mne důležitý můj manžel a NÁŠ partnerský život. Jsme oba rodiče, kteří celý svůj čas věnují velmi aktivně hlavně Maxovi a Brunovi. Každé dítě potřebuje především spokojené zázemí a šťastné rodiče, je to součástí výchovy, jak se k sobě budou jednou chovat ve vlastních vztazích. A hlavně je to NAŠE představa spokojeného vztahu. Detox občas potřebujeme všichni, s láskou k dětem nemá nic společného, právě naopak, utužuje totiž rodinné vztahy. A tak se mějme se rádi a přestaňme se prudit... pusu všem," zakončila svůj status na sociální síti.

Modelku evidentně rozlítily matky, které si myslí, že můžou každému mluvit do života a vnucovat lidem své vlastní a jistě ověřené recepty na dokonalý život a péči o děti. O takové fanoušky modelka nestojí.

Je dobře, že Simona něco takového napsala, protože v současné době se to šílenými bio matkami na sociálních sítích jen hemží. V těchto dnech si modelka užívá dovolenou na Bali se svým manželem.

Ostatní lidé, kteří ji na sociálních sítích sledují, se už nemohou dočkat, až Krainová zveřejní nějakou hodně hot fotku v plavkách. Tak snad se dočkáme!

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy