Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Simona Krainová dokazuje, že i po čtyřicítce můžete být neuvěřitelná kost. Takhle se vyprsila na Instagramu!

Modelka se neuvěřitelně vyprsila. Uvidíte v naší fotogalerii.
+ Dalších 43 fotografií
Modelka Simona Krainová (44) to v poslední době neměla lehké. Po relativně nedávném kolapsu se rozhodla, že zvolní tempo a dá se znovu dohromady. Klidový režim jí zřejmě prospěl, jelikož vypadá čím dál líp. Na svém Instagramu dokonce zveřejnila fotografii z připravovaného focení, kde odhalila svůj dokonalý dekolt. Ženy po čtyřicítce jí můžou jenom závidět.

Simona Krainová se rozhodla, že potěší své fanoušky, a zveřejnila na sociální síti opravdu odvážný snímek. Modelka vypadá vskutku k světu a je na ní vidět, že nedávné pracovní zvolnění jí prospělo. Na snímku má odhalená ňadra snad až k žaludku, což u téměř pětačtyřicetileté modelky vůbec nevadí, protože má postavičku pořád k nakousnutí.

Není to ale zadarmo. Simona na sobě tvrdě maká a na její postavě je to znát. Sama tvrdí, že miluje dobré jídlo a nechce se ho vzdát. Nedrží tedy žádné diety, ale od pravidelného cvičení nemůže upustit. Její neobyčejná krása jí totiž pořád vynáší, a tak je zkrátka nutné se o sebe starat. V tom je Simona přebornice.

Mohlo by vás zajímat

Další články