Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Simona Krainová byla označena za VOSKOVOU FIGURÍNU! Povedl se jí nový lifting?!

Šok! Takhle jste Simonu Krainovou ještě neviděli!
+ Dalších 38 fotografií
Jedna z nejkrásnějších blondýn v Česku Simona Krainová pod palbou kritiky za svůj vzhled! Jaký názor má modelka na plastickou chirurgii?

Simona Krainová (44) patří k našim nejlepším modelkám, a to rozhodně ne náhodou. Sportuje, nekouří, nepije a maká na sobě každý den jako blázen. Nicméně jsou i dny, kdy sem a tam sáhne buďto po skalpelu, a nebo nějaké té injekci. Samozřejmě se tady bavíme o estetických zákrocích!

“V mém věku na tom není nic špatného, člověk si musí sem a tam dopomoci…,” nedávno obhajovala plastickou chirurgii a menší estetické zákroky modelka.

Bohužel, každý má svoje dny, které se prostě nepovedou. Jinak to nemá ani skoro dokonalá Simona, která se bohužel zvěčnila přemalovaná z jednoho focení… Někteří fanoušci byli v šoku! A napsali jí svůj názor naplno a bez servítků.

“Vypadáte jako vosková figurína, víc plastická už být nemůžete…,” zněl jeden z drsných komentářů.

A ano, na této fotce Simona vypadá až podezřele vypnutě a bez známek mimiky. Jaká to škoda, protože to není tak dávno, co jsme viděli její snímek z lesa, kde vypadá bez líčidel naprosto úchvatně. Někdy méně je více…

Mohlo by vás zajímat

Další články