Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Silvestr v plamenech! Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová zažili dramatický konec roku!

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr zažili požár.
+ Dalších 7 fotografií
Pořádně dramatický konec roku prožila hokejová legenda Jaromír Jágr (45). Jeho domov zachvátily plameny. Naštěstí jeho láska Veronika Kopřivová (26) vše dokumentovala a dávala na Instagram, takže víme, jak poslední den v roce probíhal.

Jaromír Jágr (45) měl na poslední prosincový den naplánovaný zápas s Chicagem (hráči Calgary Flames vyhráli 4:3). Pak měla následovat dlouhá noc po boku zamilované Veroniky. Jenže v domě, kde slavný páreček bydlí, začalo hořet. Unavený Jágr se těšil, že si po zápase dá nohy na stůl, ale všechno bylo jinak.

Všichni rezidenti museli opustit své byty. Jágr s Veronikou nebyli výjimkou. Jágra neopouštěla dobrá nálada. Ale když hasiči požár zlikvidovali, tak Jágr zjistil, že nefunguje výtah.

„Tak to vypadá, že půjdeme pešky,“ říkala Verunka. „Víš, v jakém bydlíme patře,“ ptal se zoufalý Jágr. Nakonec ale páreček musel domů šlapat po svých. Jágr se pak smál že ten alarm snad musel spustit týmový kondiční trenér, aby legendu dostal do formy.

Mohlo by vás zajímat

Další články