Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Silikony Pamely Anderson znají všichni. Tentokrát však sexy plavčice stáhla bikiny a odhalila luxusní zadek!

Pamela Anderson už ukázala světu snad všechno.
+ Další 4 fotografie

Legendární hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson (47) se už tolikrát ukázala nahá, že už to snad nemůže nikoho překvapit, ale zase je na ni pěkný pohled, i když už jí za tři roky bude padesát!

Herečka se nedávno nechala slyšet, že se bude po půl roce rozvádět s manželem Rickem Salomonem, s nímž se už jednou rozvedla a pak si ho zase vzala, ale paparazzi fotografie z italského ostrova Sardinia dokazují něco jiného. Sexy blondýna si navíc v jednu chvíli stáhla kalhotky a předvedla svůj zadeček, který by jí mohla závidět i leckterá o dvacet let mladší holka.

Anderson prý v žádosti o rozvod uvedla jako důvod neslučitelné rozdíly a veřejnost požádala o respektování a zachování soukromí. Salomon tehdy vyhrál ve světové soutěži v pokeru Big One pro One Drop 280 tisíc dolarů (což je něco přes 5 milionů Kč) a možná právě proto Pamela naklusala s prosíkem zpátky, protože by po rozvodu přišla o slušnou sumu, a navíc v době, kdy už jí to tak nenese jako kdysi, se počítá každý dolar.

Mohlo by vás zajímat

Další články