Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Silikonová prsa youtuberky Týnušky Třešničkové? Strašné, směje se slavná módní blogerka

+ Dalších 5 fotografií
Možná jste zaznamenali, že existuje youtuberka, která si říká Týnuška Třešničková. Toto stvoření svým fanouškům nedávno oznámilo, že si v 19 letech udělá silikonová prsa. A nyní se jí za to směje známá módní blogerka.

Týnuška Třešničková je takové sladké stvořeníčko, které v 19 letech zatoužilo po vylepšených kozičkách. A tak vznikl jednoduchý barterový obchod. Klinika nabídla Týnušce kozy zdarma, když na svém kanále udělá plastickým chirurgům pořádnou reklamu. Prostě kozy za propagaci kliniky. Jednoduchý kšeft a jasná pravidla.

V rozhovoru pro MF Dnes se Týnušce pořádně vysmála slavná módní blogerka Ina T.

„V poslední době se roztrhl pytel s nabídkami na plastické operace. To mě poněkud šokovalo. Zkrátka nová prsa za článek o tom, jak se dělají nová prsa. Nejhorší na tom je, že to funguje. Jedna devatenáctiletá youtuberka si prsa opravdu nechala udělat. Poznala jsem, že využila stejné nabídky, která přišla i mně. Jen nenapsala, že je to barterový obchod,“ uvedla Ina T.

Takže" Týnuška nyní chudák kouká, že nabídku na nové kozičky dostalo několik slečen dávno před ní":https://www.extra.cz/…ie-je-to-ona. Ona zřejmě byla jediná, kdo po této nabídce skočil jako slepice po flusu.

Související články

Další články