Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Silikonová Dominika Mesarošová se svázanýma rukama a vyšpuleným zadečkem: Teď ji všichni chtějí naplácat na holou!

Dominika umí hezky vyšpulit, když je potřeba.
Zdroj: Instagram, Profimedia
+ Další fotografie
Tahle fotka je hotových 50 odstínů Dominiky Mesarošové! Silikonová modelka s nepřírodními prsy velikosti XXXXXL pořádně dráždí fantazii. Nechala se vyfotit se svázanýma rukama, kterými si trochu cudně zakrývá zadeček v růžové krajce. Teď ji akorát všichni chtějí naplácat!

Dominika Mesarošová (30) poslední dobou přitvrzuje. Na nedávnou akci přišla v tak těsném a zařízlém overalu, že byla vidět i její „pipka“. To si můžete připomenout ZDE.

Teď si hází na Instagram hanbaté fotky a akty, ale tohle je fakt síla. „Já bych tě plesknul přes zadek,“ píše jeden z obdivovatelů a není sám. Takových zájemců by se našlo víc.

Teď se ale místo odvážných fotek musí Dominika soustředit na svůj „projekt“. Tím je akce Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři, kdy si bere šedé české myšky a vezme je do Egypta. Tam z nich chce udělat za pár dní dravé modelky a budoucí celebrity. No neberte to. Podívejte, kam to dotáhla sama Domča!

Související články

Další články