Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Silikonka Makarenko vyrazila do boje s ženou s umělými plícemi, kterou měla poškodit jako pořadatelka pochybné charity! Kam až hodlá prsatice zajít?

Silikonka Makarenko vyrazila do boje s ženou s umělými plícemi, kterou měla poškodit jako pořadatelka pochybné charity! Kam až hodlá prsatice zajít?
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií

Modelka a pořadatelka soutěže Miss Face Taťána Makarenko (23) se rozhodla přitvrdit v neuvěřitelném sporu s těžce nemocnou Danou Převorovskou (dříve Kretíkovou, pozn. autora), cystickou fibrózou postiženou ženou po transplantaci plic, která se na Makarenko marně dožaduje splnění závazků, které k ní má Makarenko mít po ne příliš vydařeném loňském a zároveň prvním ročníku soutěže.

Převorovská při něm převzala šek na bezmála 186 tisíc korun, které reprezentovaly přístroj a příspěvek na její další léčbu. Z toho všeho ale viděla jen 25 tisíc a následně se ukázalo, že Makarenko měla u výslechu na policii doznat, že část výtěžku z charitativní akce použila na produkční náklady, jak portál eXtra.cz, který kauzu dlouhodobě sleduje, popsal.

Zatímco šéfredaktor webu a autor tohoto článku Pavel Novotný, který obě strany sporu osobně zná, doporučoval všem zúčastněným dohodnout se u kafe a ne před soudem, začíná to vypadat, že celá story bude mít mnohem divočejší dohru než jen přestupkové řízení, kam Makarenko žene policie, která rovněž celou akci označila za "pochybný podnik".

Z vyjádření Miss Face, které jsme obdrželi a jež si můžete prostudovat v galerii, dále vyplývá, že Makarenko místo aby řešila, proč má těžce nemocná žena pocit, že ji někdo podrazil a zneužil, hodlá podat podnět Generální inspekci bezpečnostních sborů, aby tato zjistila, jak došlo k úniku informací z výslechu Makarenko, které náš web zveřejnil a které tedy zřejmě budou pravdivé.

V tuto chvíli to navíc vypadá, že na sebe obě strany podají navzájem žalobu, Makarenko za Miss Face (její další ročník proběhl před dvěma týdny), jejíž dobré jméno je prý poškozeno, Převorovská za to, že stále jaksi nemá to, co jí bylo veřejně přislíbeno.

Buď jak buď, náš portál zvažuje zveřejnění jednak závěrečné zprávy vyšetřovatele, kterou nám předal neznámý muž v průchodu, jednak zopakování nepotvrzené informace z údajného výslechu modelky, která zřejmě zcela v souladu se svými právy požene k zodpovědnosti i zlé eXtra.cz.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy