Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šilhánovou vyhodili z rádia. Fanoušci Ranní show se na Facebooku bouří! Co píší?

Lucie Šilhánová skončila na Evropě 2.
Zdroj: facebook.com

Nerozlučná trojice Ranní show na Evropě 2 se od zítřka bude muset obejít bez Lucie Šilhánové (33). Půvabná tmavovláska totiž dostala nemilosrdně padáka. Její kolega Leoš Mareš (37) v dnešním vysílání oznámil informaci o odchodu Lucie a rovnou propálil, že dostala vyhazov údajně z toho důvodu, že je „moc stará“ a vedení chce show omladit. Přitom právě Lucie byla nejmladší členkou týmu. Informaci o jejím konci na Evropě 2 nechtějí posluchači ani slyšet.

„Se vší úctou k Patrikovi a Leošovi, jste super, ale bez Lucky to vážně nebude ono. Nechápu, co to vedení napadlo. Každopádně tímto krokem přijdete o mnoho posluchačů. A bez Lucky a jejího smíchu a pozitivní nálady to jaksi není ono,“ píše na Facebooku pořadu jeden ze skladních fanoušků a další na něj navazují komentáři ve stejném duchu.

Na stránkách radiotv.cz se objevila informace, že měla Lucie skončit už před dvěma týdny a ve vysílání se objevovaly ještě některé předtočené příspěvky. Hlavní příčinou jejího odchodu měly být spory s ředitelkou Evropy 2 Jitkou Fürst.

Většina fanoušků si stále myslí, že se jedná o podvod, a nechtějí uvěřit, že by svou oblíbenkyni už na Evropě nikdy neslyšeli. Nám se ale podařilo zjistit, že opravdu nejde o žert ani dopředu domluvenou akci, která by měla za úkol přilákat pozornost.

Související články

Další články