Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Šílený nález: V americkém jezeře byla objevena dvě potopená auta s kostrami pasažérů, sledujte video

Už to vypadalo, že tahle záhada nebude nikdy vyřešena. Před čtyřiceti lety tam zmizela dvě auta s lidmi uvnitř. A až nyní se čirou náhodou dostala nad hladinu, protože v jezeře policejní potápěči testovali nový přístroj, píše server TN.cz.

Potápěčům se podařilo vylovit camaro z roku 1969, uvnitř něhož seděly tři kostry mladých lidí, kteří záhadně zmizeli v roce 1970. Jimmy Allen Williams (16), Thomas Michael Rios (18) a Leah Gail Johnson (18) si vyjeli 20. listopadu 1970 na projížďku a už je nikdy nikdo neviděl. Pro server Newsnine.com promluvila známá jednoho muže z posádky. „Vzpomínám si, jak zničení byli všichni, když se to stalo. Jsme malé město, nikdy se tu nic takového nestalo,“ uvedla Kim Carmichael.

V době zmizení trojice mladých lidí byl její otec zástupcem šerifa blízko Beckham County, kde byli teenageři naposledy viděni. V roce 2003 její otec zemřel, aniž se zjistilo, co se tehdy doopravdy stalo. „Můj otec tehdy řekl, že tam nebylo nic, co by napovědělo, k čemu asi došlo. Bylo to prý, jako by i s autem zmizeli do neznáma,“ dodala Carmichael.

Dalším objevem byl starší chevrolet, ve kterém byly ostatky zřejmě devětašedesáti­letého muže a jeho dvou přátel, kteří se ztratili v roce 1960. Jejich totožnost se musí ještě ověřit.

Jak mohlo k oběma nehodám dojít, je zatím záhadou vyšetřování.

Související články

Další články