Od té doby, co má Leoš Mareš (38) Instagram, je to s ním daleko jednodušší, protože na sebe hned všechno řekne sám. Takže víme, kdy s Petrou Faltýnovou (35) není a kdy s ní zase je, co jí kupuje za šperky a kde zrovna se s ní nachází.

Přestože Mareš vypadá na první dobrou jako namyšlený necita, podle jeho postů si už dávno všichni museli udělat obrázek, že má křehčí dušičku a Faltýnová s ním holt mává horem spodem. Leoš a Petra jsou prostě pro sebe stvořeni, ale bohužel neumějí být spolu a ani bez sebe.

Jak je to vlastně dlouho, kdy se naposledy rozešli? Ani nevíme, přestali jsme to počítat někdy po třetím ukončení vztahu, který skončil na dva týdny. Tentokrát to ale bylo prý opravdu naposledy, Petra zdrhla do Ameriky a Leoš se zařekl, že už nikdy…

V Římě nyní oba fotí titulku pro jeden časopis a opravdu je to už jen pracovní spojení. Opravdu a Leoš to má prý dobře rozmyšlené. Ale opravdu?

Věřili bychom tomu, pokud by zůstalo jen u té pracovní fotky, ale ta následná nostalgická s jeho tetováním ve znění Láska s poděkováním za tři společné roky mluví za vše. A navíc to není jen tak nějaká fotka, je to zaplacená reklama v časopise! Dámy, tady máte prostě smůlu. Vždycky budete soupeřit s Faltýnovou, i kdyby ta už vedle něj dvacet let nebyla.