Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šílenost: Uštvaná řízkařka Bára Nesvadbová musela prchnout z podivného srazu sexuálně neuspokojených mu­žů!

Nesvadbová šla promluvit o sexu před eroticky naladěné publikum, zejména
pak dva podivné muže.
Zdroj: archiv

To si takhle dali sraz milovníci romanticko-erotické literatury, aby si promluvili o tom, co jim u čtení tohoto druhu beletrie „dělá dobře“. Předsedat jim měla novinářka Barbara Nesvadbová (39) a doktor-sexuolog Zlatko Pastor. To ale ještě nevěděli, co je s některými exponáty v publiku čeká.

V hledišti totiž vynikali zejména dva muži – první jakýsi takzvaný „dominantní chlapák“, fanoušek erotické literatury, který na Nesvadbovou apeloval, že jej v knihách bohužel vzrušuje jen málokterá akce či scéna. Jako by snad nebohá řízkařka Barbara mohla za to, že se muž vzrušil během čtení lechtivých harlekýnek jen několikrát! Když mu spisovatelka vyhýbavě odpověděla, že za to ona opravdu nemůže, muž si mohutně přihnul jakéhosi nápoje z umělohmotné lahve od ústní vody a napomenul řečníky, aby mluvili více nahlas. Druhý muž byl postarší strýc v kostkovaném saku, který si Nesvadbovou pořád fotil a pak jí řekl, že si často chodí půjčovat lechtivé knihy do Městské knihovny a že ať si o důchodcích nemyslí, že jsou tak úplně „mrtví na spodek“.

Jelikož se při každé z moderátorových zhruba „dvaceti posledních“ a hlavně zcela zbytečných otázek ošívali nejen protagonisté u stolu, ale kromě dvou zmíněných pánů úchylů i samotné publikum, byla diskuze po hodině a něco ukončena. „Myslíte si, že zájem o erotickou literaturu jen tak nepomine?“ zeptal se poslední, ale opravdu poslední otázkou všetečný konferenciér. „Ale pomine, to víte, že jo. Všechno pomine. Vy z toho propagování harlekýnek máte procenta?“ ukončila pak už Bára s pohledem na hodinky ostře diskuzi. Osazenstvo se následně střemhlav odebralo k pultíku s občerstvením a Nesvadbová úlevně prchla za dcerou Bibianou. Příště si asi diskuzi o sexuální literatuře pro neuspokojené chlapáky pořádně rozmyslí!

Související články

Další články