Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Šílenost: Uštvaná řízkařka Bára Nesvadbová musela prchnout z podivného srazu sexuálně neuspokojených mužů!

Šílenost: Uštvaná řízkařka Bára Nesvadbová musela prchnout z podivného srazu sexuálně neuspokojených mužů!
Zdroj: archiv

To si takhle dali sraz milovníci romanticko-erotické literatury, aby si promluvili o tom, co jim u čtení tohoto druhu beletrie "dělá dobře". Předsedat jim měla novinářka Barbara Nesvadbová (39) a doktor-sexuolog Zlatko Pastor. To ale ještě nevěděli, co je s některými exponáty v publiku čeká.

V hledišti totiž vynikali zejména dva muži - první jakýsi takzvaný "dominantní chlapák", fanoušek erotické literatury, který na Nesvadbovou apeloval, že jej v knihách bohužel vzrušuje jen málokterá akce či scéna. Jako by snad nebohá řízkařka Barbara mohla za to, že se muž vzrušil během čtení lechtivých harlekýnek jen několikrát! Když mu spisovatelka vyhýbavě odpověděla, že za to ona opravdu nemůže, muž si mohutně přihnul jakéhosi nápoje z umělohmotné lahve od ústní vody a napomenul řečníky, aby mluvili více nahlas. Druhý muž byl postarší strýc v kostkovaném saku, který si Nesvadbovou pořád fotil a pak jí řekl, že si často chodí půjčovat lechtivé knihy do Městské knihovny a že ať si o důchodcích nemyslí, že jsou tak úplně "mrtví na spodek".

Jelikož se při každé z moderátorových zhruba "dvaceti posledních" a hlavně zcela zbytečných otázek ošívali nejen protagonisté u stolu, ale kromě dvou zmíněných pánů úchylů i samotné publikum, byla diskuze po hodině a něco ukončena. "Myslíte si, že zájem o erotickou literaturu jen tak nepomine?" zeptal se poslední, ale opravdu poslední otázkou všetečný konferenciér. "Ale pomine, to víte, že jo. Všechno pomine. Vy z toho propagování harlekýnek máte procenta?" ukončila pak už Bára s pohledem na hodinky ostře diskuzi. Osazenstvo se následně střemhlav odebralo k pultíku s občerstvením a Nesvadbová úlevně prchla za dcerou Bibianou. Příště si asi diskuzi o sexuální literatuře pro neuspokojené chlapáky pořádně rozmyslí!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy