Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Šílenec z Brna ohrožuje životy: Jezdí po městě v banánu a lidé jsou z něj na prášky!

Šílenec z Brna ohrožuje životy: Jezdí po městě v banánu a lidé jsou z něj na prášky!
Zdroj: Facebook.com
Předchozí Další
Už několik týdnů je Brno jako u vytržení z cyklisty, který ale v ulicích moravské metropole nejezdí na běžném kole. Svůj bicykl si totiž obalil žlutou hmotou, takže teď vypadá jako banán. Někteří Brňané se smějí a považují to za zajímavou kuriozitu, ti z řad řidičů ale tak nadšení nejsou. Houfně nadávají, že tento člověk ohrožuje bezpečnost dopravy.

Tohle je snad poslední a nezvratný důkaz, že Brno spadlo do Česka z jiné planety! "Je jenom otázkou času, kdy se něco stane. Tady může jít klidně o život. Sice si na tu příšernost přidělal světla, ale ty mu příliš do dálky nesvítí. Ve tmě to pak je skutečně o držku," nadává na tajemného banánového cyklistu na sociálních sítích Martin.

A není zdaleka sám. Spousta lidí se sice bizarnímu výstřelku, který je k vidění v brněnských ulicích, směje, ale pak je tady řada dalších, kteří by ho potrestali minimálně tučnou pokutou. "Včera odpoledne jel po Křižíkově do kopce přibližně 3 km v hodině. To je překážka silničního provozu!" rozčiluje se na Facebooku Vincent.

"Jezdí hodně v noci. Nemůže být nic lepšího než potkat ve tmě na silnici plazícího se jednookýho hada," dodal s trochou nadsázky Jan. Ale především mezi brněnskými řidiči panuje přesvědčení, že by policie měla tyhle banánové jízdy okamžitě zarazit, než se stane neštěstí.

Znáte tajemného cyklistu, který jezdí po Brně v banánu? Ozvěte se na e-mail redakce@extra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy