Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šílené! Dánská televize vysílá pořad, kde muži hodnotí nahá těla žen! Necenzurované foto uvnitř

Kritizují rozdílné velikosti prsou, bradavky a vaginy.
+ Další 3 fotografie

Představte si tuto situaci. Dva muži sedí jako porotci v temné místnosti, předstoupí před ně žena, svlékne se a tito muži pak nahlas hodnotí její tělo. Začátek nějakého porno castingu? Kdepak. Normální pořad vysílaný v dánské televizi!

Vymyslel ho Thomas Blachman, který se v Dánsku proslavil jako porotce X Factoru. Asi ho už ale nebavilo hodnotit pěvecké výkony a místo toho se rozhodl hodnotit trošku zábavnější věci – nahé ženy, které se před ním otáčejí a nastavují, jak si nakáže.

„Ideou tohoto pořadu je mluvit o tělech nahých žen, zatímco tyto nahé ženy stojí přímo před námi. Ženské tělo lační po hodnocení. Lační po hodnocení mužů,“ říká kontroverzní Thomas Blachman.

Pořad vysílá dánská stanice DR2 a ani producentka vývoje pořadů Sofia Fromberg na tom všem nevidí nic špatného. „Máme program, který odhaluje, co si muži myslí o ženském těle. Co je na tom špatného?“

Pokud vám nevadí dánština, na kompletní archiv zatím odvysílaných dílů se můžete podívat zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články