Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Šílená Výměna manželek: Vyhrožovali mi, že si najdou moji rodinu!

Další díl populární reality show Výměna manželek je za námi. A nutno podotknout, že byla velmi ostrá. Na jedné straně stála romská rodina, která preferovala takový volnější způsob života, a na straně druhé až extrémně spořící rodina. No jak jinak mohla dopadnout výměna názorů než pořádným kraválem?

Ve středu večer se nám na televizních obrazovkách ukázaly dvě naprosto rozdílné rodiny. Radka (37), Vladan (41) a dcery Sára (6) a Viktorka (2) ze Šarov u Bohuslavic, kteří jsou až extrémně šetřivá rodina, která má daná jasná pravidla. A potom se nám představila romská rodina ve složení Radka (37), Jarda (41) a jejich synové Martin (15) a Jára (10) z Děčína, kteří preferují nezávazný a laický způsob života.

Tyhle dvě rodiny byly naprosto odlišné snad ve všem. Proto bylo již od začátku jasné, že konfliktům se nevyhne ani jedna strana

Romská rodina se po Výměně manželek odmítala vyjádřit k celé soutěži. Kdežto druhá Radka se pěkně rozpovídala. Od konce Výměny manželek tvrdila, že jí vyhrožoval její romský náhradní manžel. Údajně mluvil o nějakých kulturistech a že si najdou Radku i její rodinu. Bohužel podle slov Radky tyto konflikty probíhaly bez přítomnosti kamer.

Radka dále tvrdí, že se změnit rozhodně nehodlá. Svůj postoj k šetření peněz měnit určitě nebude. Podle jejích slov jí to tak vyhovuje, a navíc je to potřeba. Ona sama není zaměstnaná, ač si v současné době zaměstnání marně hledá a učí se německy.

S odstupem času se na své působení v reality show dívá s úsměvem, ovšem když probíhalo natáčení, byla psychicky na dně

Nejvíce ji šokovala výchova dětí. "Vadilo mi, že kouřil před dětmi. A on mi ještě tvrdil, že aspoň budou mít imunitu! Na to jsem už neměla co říct," vzpomíná Radka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy