Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Šílená matka objednala synovi k osmým narozeninám striptérku!

Tak tahle maminka svým narozeninovým dárkem opravdu šokovala. Nedočkala se ničeho jiného než kritiky. I když se většina rodičů snaží udržet tajemství sexu a erotiky před dětmi co nejdéle, tahle mamina má jasno. Osmiletému synovi objednala striptérku.

Hitem internetu se stalo video, které vyvolalo vlnu negativních emocí. Matka si totiž natočila oslavu svého osmiletého syna a jejím dárkem byla dámská společnost. Striptérka před mladým vyděšeným chlapcem tančila a své intimní partie mu strkala až k hlavě. Ostatní děti se jen nechápavě chichotaly a tento zážitek si asi budou ještě dlouho pamatovat.

Video se během několika dnů rozšířilo na sociálních sítích a píšou o něm nejrůznější světová média. Kde jinde se tohle šílenství mohlo stát než v Americe. Video k nám doputovalo z Floridy, kdy matka natočila svého osmiletého chlapce se striptérkou, kterou sama zaplatila.

Otázkou zůstává, jak se na program oslavy dívají rodiče ostatních dětí. Pokud si ale maminka myslela, že se dočká pochvaly, je asi padlá na hlavu.

Související články

Další články