Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šílená Julča z pražského metra: Spala s Pavlem Landovským? A řádila už mnohokrát: Podívejte se!

Zdroj: Psychiatrická léčebna Praha - Bohnice

Šílená paní Júlia Kusková Klímová z pražského metra, která od včerejšího večera drtí internet, je mimořádně zajímavou postavou. Redakci se od rána ozývají pořadatelé, kteří dotyčnou vyváděli ze své akce.

"Pokoušela se mi dostat na večírek s tím, že je bývalá manželka herce Pavla Landovského (77)," říká jeden z nich a dodává, že pikantní je, že podle toho, co o ní následně náhodně zjistil, je paní Julia skutečně pražské bohémě známá jako Landovského exmilenka, o kterou se prý dělil se spisovatelem Bohumilem Hrabalem (†83).

Vyjádření herce se nám zatím získat nepodařilo a Hrabal už to má bohužel za sebou, ale informaci o tom, že paní Júlia byla skutečně s Hrabalem i Landovským v šedesátých letech spojována, nám potvrdilo více na sobě nezávislých zdrojů.

Hrabal je dokonce autorem povídky Legenda o krásné Julince, ale nechce se nám věřit, že by... No nic, roky prostě letí.

Paní Júlia je prý dobrých dvacet let postrachem pražských parties, kam přichází zásadně bez akreditace coby novinářka tu uměleckého časopisu, jindy zase redaktorka regionálního rádia.

Známý pražský vydavatel nás také upozornil, že ji dvakrát vyváděla ostraha autogramiád velkého knižního velkoobchodu na Václavském náměstí, odkud měla v jednom případě dokonce vynášet jídlo.

Zajímavá je i jedenáct let stará fotografie z vernisáže výtvarnice Zdeny Řehákové v pražské vinárně U Zvonu, kam se paní Júlia pokusila opět vloudit pod identitou manželky Landovského, ale následně byla vyvedena.

Související články

Další články