Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Šílená bába z metra debužírovala na rautu v luxusním hotelu: "Píšu pro Valašsko a v metru mi čmajzli brýle za třicet tisíc!" Julčo, a co ty pytlíky místo ponožek?

Šílená bába z metra debužírovala na rautu v luxusním hotelu: "Píšu pro Valašsko a v metru mi čmajzli brýle za třicet tisíc!" Julčo, a co ty pytlíky místo ponožek?
Zdroj: eXtra.cz

Nová celebrita českého internetu, šílená členka tzv. holubí letky paní Júlia Kusková Klímová vyrazila dnes na raut.

Redakci kontaktoval účastník konference o řeckém jídle v hotelu Yasmin v Praze 1 s tím, že žena, která napadala cestující v pražském metru, sprostě jim nadávala a vyhrožovala a v návaznosti na incident dnes napadla redaktory TV Nova, je v prostorách hotelu a chystá se na raut.

Autor článku ji vzápětí na akci dostihl a dozvěděl se mnoho zajímavostí: "Všechno je to práce mého manžela, který mě chce zničit a vy mě chcete dohnat k sebevraždě," spustila paní Julča srdceryvnou zpověď, když se okolo začala sbíhat další média, a pokračovala: "V metru se mě pokusili okrást a sebrat mi brýle za třicet tisíc a jestli jsem tam někomu nadávala, ať na mě podá trestní oznámení, ostatně já si to video vyžádám a budu taky podávat oznámení, že mě chtěli okrást."

Ohledně faktu, že během 24 hodin napadla prokazatelně už čtyři lidi, uvedla, že štáb Novy se jí neprokázal občanskými průkazy, jak žádala, a měl si s ní domluvit schůzku na jindy.

Duševně se prý cítí zdravá a alkoholička není.

Nejzajímavěji ovšem reagovala na dotaz, zda je správným náš pocit, že se na akce chodí jen najíst a pouze předstírá, že je píšící redaktorka: "Píšu pro časopis Valaška, je z Moravy," dozvěděl se autor textu a na dotaz, zdali se chystá pro časopis Valašsko psát reportáž z dnešního večera, odpověděla, že "teď už asi ne".

Autor textu si sedl k jedinému volnému stolu v sále luxusního hotelu, kde bylo občerstvení, a měl štěstí, neboť záhy si k němu přisedla Julča i s dalšími členy legendární "holubí letky", z nichž jeden ho zaujal tím, že měl namísto ponožek igelitové pytlíky!

Podle puchu se jedná zřejmě o novináře-bezdomovce, jehož identitu dále prověřujeme.

Co si myslí Julča o termínu "holubí letka", kdo se ji snaží zničit a proč sprostě nadávala cestujícím, kteří ji nakonec museli z vagonu vyhnat?

Připravujeme video...

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články