Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Shia LaBeouf to s hygienou moc nepřehání. Během natáčení si odskočil do oceánu a pak se v něm i opláchnul

Když to na člověka přijde, nedá se nic dělat, to chápeme.
+ Dalších 6 fotografií
Oblíbený americký herec, kterého známe například z filmů Transformers je známý tím, že se s ničím moc nemaže. Respektive je mu všechno celkem jedno. Dokonce je mu i jedno, kam se půjde vymočit a kdo ho přitom uvidí.

Při natáčení nového filmu The Peanut Butter Falcon si Shia zřejmě potřeboval odskočit na toaletu. A jako typický caveman zvolil cestu nejmenšího odporu nebo možná nejbližšího možného místa, které se dá použít. A tak odběhl vymočit se do oceánu. Vůbec ho při tom nezajímalo, že ho možná někdo uvidí nebo si ho vyfotí. Jeho chlouba tak rázem obletěla svět.

A aby toho nebylo málo, tak se po akci v oceánu pěkně opláchl. Přeci jen mu ta hygiena není cizí. Až na to, že si umyl obličej vodou, do které předtím močil. Ale co už, je to přeci Shia LaBeouf, kterému je všechno úplně, ale úplně jedno. Škoda jen, že ho za tento počin nemůžeme pochválit, tak jako třeba Orlanda za jeho projížďku na boardu s vystrčeným pádlem.

Mohlo by vás zajímat

Další články