Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sharon Stone se ukázala nahoře bez. Bohyně se směje smrtelníkům, vzkázala Pořízková

Sharon Stone: Kráska z Dolů krále Šalamouna se ukázala nahoře bez, pořád na to má
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
filmová hvězda

Sexsymbol devadesátých let Sharon Stone (64) se ukázala v plavkách. Hvězda Základního instinktu a Dolů krále Šalamouna se ukázala na svém Instagramu v plavkách, avšak nahoře bez. Herečka je živoucím důkazem, že věk je jen číslo.

Oblíbená americká herečka a držitelka Zlatého glóbu Sharon Stone ukázala, že na to pořád má. Na svém Instagramu zapózovala jen ve spodním dílu plavek a bradavky jen tak tak zahalila přehozeným šátkem s třásněmi přes ramena.

Pod snímek se ihned vyrojila řada lichotivých komentářů. "A jako bohyně se směje smrtelníkům," napsala například k fotce supermodelka Pavlína Pořízková (57).

Ikonická role

Herečka, která roku 1992 zářila v erotickém thrilleru Základní instinkt, se o filmu, jenž ji proslavil, v minulosti už několikrát rozpovídala. To, že bude hrát hlavní ženskou roli právě Sharon, se třeba vůbec nelíbilo jejímu kolegovi Michaelovi Douglasovi, který k její účasti na projektu svolil, až když roli odmítlo 12 dalších hereček. "Hej, ve srovnání s ním jsem byla nikdo a tohle byl tak riskantní film," uvedla sama herečka, jak píše server thethings.com.

Stone přitom nebyla žádným nováčkem excelovala například ve filmech Total Recall a Doly krále Šalamouna, který dnes večer reprízují na Prima Cool.

Herečka byla podvedena

Nejodvážnější scéna, během které odhalí svůj rozkrok, byla ale natočena bez jejího vědomí či souhlasu, jak uvedla ve svých memoárech The Beauty of Living Twice, jejichž úryvky zveřejnil web People.

Člen produkce jí řekl, aby si během známé scény se zkříženýma nohama sundala spodní prádlo pod záminkou, že její soukromá oblast nebude na filmu vidět, píše zmiňovaný server. Po zhlédnutí Stone řekla, že dala režisérovi (Paul Verhoeven) facku.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy