Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Shannen Doherty prožívá nejsmutnější narozeniny: Místo dortu rakovina a špatné zprávy

Takhle se proměnila!
+ Dalších 25 fotografií
Herečka Shannen Doherty slaví 47. narozeniny. Důvodů k oslavě ale zřejmě moc nebude. Podle posledních testů to totiž vypadá, že se zhoubná nemoc opět hlásí o slovo. Už teď je jasné, že seriálovou Brendu čeká dlouhý kolotoč po nemocničních zařízeních. Pravdou ale je, že herečka už několikrát dokázala, že o svůj život umí bojovat jako ďas!

V 90. letech zářila v seriálu Beverly Hills 90210. Od té doby, co se začala objevovat pravidelně na televizních obrazovkách, tak ji začaly milovat davy mužů. Seriálová Brenda se stala sexsymbolem a pravidelně plnila titulky prestižních časopisů.

Shannen Doherty také několikrát dokázala, že není žádná puritánka a odhalila své něžné křivky pro pánský časopis. Později se ještě ukázala v seriálu Čarodějky, ze kterého ale po letech musela odejít, protože měla údajně menší problémy s alkoholem a svými kolegyněmi.

Poté už tolik rolí nepřicházelo a herečka hrála jen v béčkových filmech. To ale stále nebylo nic proti tomu, co ji čekalo. V roce 2015 přišla krutá rána, která Shannen téměř srazila na kolena. Lékaři jí totiž diagnostikovali rakovinu prsu.

Rakovina z kdysi půvabné dívky vycucala veškerou krásu. Shannen musela podstoupit ozařování, oholit si hlavu a snažit se bojovat ze všech sil, které jí stále ubývaly. Nakonec přišla radostná zpráva.

Oblíbená Shannen, která svým bojem motivovala ostatní ženy, které trpěly rakovinou, se vyléčila. Radost ale netrvala dlouho. Dnes slaví kdysi krásná Brenda 47. narozeniny a jsou to nejspíše ty nejsmutnější.

Začínají se totiž objevovat špatné zprávy, že se jí rakovina dost možná vrátí. „Test na jeden marker nádoru vyšel dobře. Další je zvýšený. To znamená, že musím na další testy a sledování. Ale i po tomto telefonátu zůstávám pozitivní a hodnotím svůj dosavadní život. Hodně mi to pomáhá vidět věci v perspektivě a připomíná mi to, co jsem se naučila během léčby rakoviny. A někdy potřebuji trochu osvěžit paměť,“ napsala herečka na Instagramu. Tak držme Shannen palce, ať se z toho konečně úplně dostane!

Mohlo by vás zajímat

Další články