Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sháníte zlato z Rumunska a jste blízko Strakonické? Tahle parta, co jsme ráno natočili, vám ho prodá levně a ještě přidá fistuli!

Zdroj: YouTube

Redakční otloukánek a odborník na bižuterii, pan Pavel (33), který se v eXtra zaměřuje na kriminalitu ve zdravotnictví, natočil ráno cestou do práce skupinku přespolních zlatníků, kteří měli defekt na svém Audi s britskou SPZ u sjezdu ze Strakonické na Radotín.

Přestože měl zájem o nákup zlatých nugetů, nakonec nepochodil, neb se ukázalo, že se s britskou posádkou nedomluví, neb ta prostřednictvím svého mluvčího hovořila rumunsky a sem tam přecházela do zpěvu za pomocí fistule neboli falzeta, který naznačoval Britovy sexuální preference

Nebohá posádka naznačovala defekt na vozidle, ale ta ostuda. Neteční obyvatelé Chuchle a Radotína bez zájmu projížděli, přestože balkánsko-britská posádka doslova prosila o pomoc a nechtěla slevu zadarmo, gesty dávala jasně najevo, že za pomoc s nasazením spadlého klínového řemene je ochotna platit cenným kovem a drahými kameny.

Podobné chování není u našinců neobvyklé. Mimořádný rozruch vzbudilo nedávno na YouTube video, na kterém podobnou skupinku (tentokrát v Rumunsku naturalizovaných Němců) namísto pomoci s heverem zmlátil český skinhead a ještě si nic nekoupil

Poté, co je náš redaktor Pavel natočil, neb rád monitoruje přehlíživost Čechů, nasedla posádka do svého vozu a spěšně vyrazila směr Cukrák, kde bývá k vidění na odpočívadle stejného jména, kde u klobásy hořekuje nad neuvěřitelnou četností defektů, které jejich vůz v tomto regionu potkávají.

Související články

Další články