Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Seznamte se s pitomcem, co si chtěl udělat selfíčko s pistolí u hlavy a při tom se skutečně zastřelil!

Důkaz, že selfie vás může i zabít!
+ Další fotografie

Když popíjíte, nedělejte selfie. To by měla být tak nějak všeobecná zásada. Opilé obličeje nikdy nebudou na selfie dobré, fotografie nebude dobrá a navíc vás může napadnout dělat při takové selfie různé blbosti. Například si přikládat pistoli k hlavě.

Přesně to udělal Mexičan Oscar Otero Aguilar (21), který zrovna popíjel se svými dvěma kamarády na severu Mexika City. V jednu chvíli ho napadlo udělat si krásné opilecké selfie s tím, že si přiloží pistoli k hlavě. To bude na Facebooku legrace!

Bohužel, ve své nemotorné opilosti stiskl spoušť, pistole byla očividně odjištěná a střelil se do hlavy. Byl na místě mrtev.

„Slyšel jsem výstřel, pak jsem slyšel, jak někdo křičí, a uvědomil si, že se asi něco stalo. Hned jsem zavolal policii,“ popsal situaci soused pro Daily Mirror.

Policejní mluvčí pak řekl, že selfie měla jít na Facebook. Policie také zatkla jednoho ze dvou kamarádů, kteří byli u incidentu a snažili se poté utéct. Druhý kamarád je stále na útěku.

Mohlo by vás zajímat

Další články