Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Seznamte se s mužem, který si nechává odstřižené kusy nehtů v zavařovačce. Od roku 1978!

Každý má nějaký koníček, no!
+ dalších 1 fotografií

Existuje obrovská spousta světových rekordů. Některé jsou opravdu unikátní, některé jsou podivné a některé jsou hodně nechutné. Tohle patří, bohužel, do té třetí skupiny.

Richard Gibson má ve svém domě ve městě Lafayette v americké Louisianě věc, které si cení ze všeho nejvíc. Nejde o nějaký obrázek mrtvé manželky nebo o trofej, kterou získal ještě ve škole. Kdepak. Je to zavařovačka jeho ustřižených nehtů, které sbírá od února 1978.

Příjemné zvracení, pokud jste v posledních 24 hodinách něco jedli.

„Dodnes si to moc dobře pamatuji. Pořád mám ty nůžtičky, kterými jsem ten nehet ustřihl,“ vzpomíná osmapadesátiletý muž zasněně.

Richard Gibson není tak úplně podivín. Jde o bohatého muže, který investuje do ropy, ale když si tak v roce 1978 jednou stříhal nehty, rozhodl se je dát do malé krabičky místo do koše. Proč?

„Začal jsem to dělat znovu a znovu a říkal jsem si, že zkusím vydržet, až se ta krabička zaplní,“ říká. Trvalo mu to pouhé dva roky a pak je začal dávat do velké zavařovačky. A od té doby se už z toho stala závislost.

„Ani nevím, kolik nehtů je v té lahvi. Bude to něco přes tisíc.“

Dobrou chuť!

Mohlo by vás zajímat

Další články