Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy učitelka (24) svedla svého žáka. Neuvěříte, koho ze svého selhání viní!

Sexy učitelka se neudržela a sbalila svého žáka.
Zdroj: facebook.com
To, že učitelky svedou svoje žáky, je už skoro na denním pořádku. Kantorka Mary Beth Haglin, která si začala se svým studentem, není výjimkou. Akorát její obhajoba všechny šokuje.

Učitelka Mary Beth Haglin (24) z Linn County v Iowě se neudržela a zachtělo se jí kolouška. Jenže si vybrala z řad svých studentů. Věkový rozdíl mezi ní a žákem není nějak razantní, to by ho ale nesměla učit. Rozjeli spolu románek, který se nedal zastavit.

Když všechno prasklo, škola s tím nedělala vůbec nic. O jejich románku věděla a navíc ho tolerovala. Jenže se pak všechno začalo vyšetřovat a jejich sexuálním hrátkám byl konec.

Mary vinu necítí, škola je v jejich vztahu prý podporovala a může vlastně za to, že se neudržela na uzdě. Taková obhajoba všechny šokovala! Během vyšetřování ji navíc ani nevyhodili, ale jen přesunuli na jinou školu. „Nevyhýbám se tomu. Neutíkám od toho. Čelím tomu přímo, tváří v tvář,“ řekla.

Podle médií učitelka opravdu vystřídala několik škol v okolí. Teď školu obviňuje, že to měla řešit dříve. A jen proto, že se báli špatné pověsti, všechno se snažili ututlat. „Věděli, že jsem s ním spala už od února, přesto to tolerovali,“ řekla učitelka. Ta svého jednání lituje a nikdy by si už se svým studentem nezačala. Hrozí jí dva roky vězení.

Související články

Další články