Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Sexy Tereza (21) z Uherského Hradiště pašovala kila drog: Kam si je záhadná kráska nacpala?

+ Dalších 5 fotografií
Terezu H. z Uherského Hradiště zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru s neuvěřitelnými devíti kily heroinu. Co krásnou blonďatou Češku dovedlo k tak šílenému činu?

Česko obletěla zpráva, že byla na letišti v Láhauru zadržena teprve jednadvacetiletá Češka. Tereza H. se pokoušela propašovat do letadla směřujícího do Abú Zabí devět kilo heroinu. Že to není nějaká halucinace, potvrdilo ministerstvo zahraničí. Podle mluvčí ministerstva Ireny Valentové je žena vyslýchána celníky na letišti, a poté by měla být předána úřadu pro boj s narkotiky. Honorární konzul v Láhauru vyslal na letiště své lidi, aby zjistili podrobnosti případu. Sama Tereza údajně zatím žádné autority nekontaktovala.

Všichni teď přemítají, co tak hezkou a mladou dívku z Uherského Hradiště dohnalo k pašování heroinu v Pákistánu. Zřejmě vidina rychlého zbohatnutí. Podle Terezina facebookového profilu to vypadá, že pracovala v jedné uherskohradišťské továrně, zároveň si ale potrpěla na hezké věci. V září 2016 pak vyrazila za dobrodružstvím směr Belgie a k postu napsala tajemné "A zkouška života začíná". Otazník visí i nad tím, jakým způsobem vlastně chtěla 9 kilo drogy do letadla dostat. Jestli si myslela, že je jen tak sbalí do kufru...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy