Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Sexy tenistka okouzlila prezidenta Trumpa. Krásnější ženu prý neviděl. Zkusí ji přebrat německému fotbalistovi?

Ana je kočička.
+ Dalších 13 fotografií
Novopečený americký prezident Donald Trump se nejspíše zamiloval. Stačilo mu k tomu krátké setkání se srbskou tenistkou Anou Ivanovičovou. Ta ho natolik okouzlila, že ji označil za nejkrásnější ženu na světě!

Německý fotbalista Bastian Schweinsteiger (32) by si měl rozhodně dávat pozor. Srbskou tenisovou krásku si sice během letošního roku vzal za ženu, ovšem ani tak nemusí mít nic jistého. Do jeho milé se totiž zamiloval americký prezident Donald Trump (70).

Ano, čtete správně. Trump se s Ivanovičovou viděl sice jen pár desítek minut, ale hned se mu dostala pod kůži. „Nejkrásnější, jakou jsem za celý život potkal. Jednoduše nádherná,“ řekl na adresu srbské tenistky a bylo vidět, že je z ní celý paf.

Oba se setkali před dvěma lety a tenkrát snímek Ana okomentovala slovy „setkání se šéfem“. Nyní je ale z Trumpa ten největší šéf a moc ženám imponuje. Tak snad neskončí Bastian nakonec sám a Ivanovičové se nezalíbí možná pozice první dámy…

Mohlo by vás zajímat

Další články