Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy tenistka Dominika Cibulková má pár měsíců po svatbě a už se jí v klíně dotýká jiný! Co se stalo?

Nestoudná novomanželka?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Dominika Cibulková je úspěšná slovenská tenistka, která by se z fleku mohla živit jako modelka! Nedávno se vdala a jejího těla se dotýkal jiný muž. Proč vlastně?

Dominika Cibulková (27) je slovenská tenisová jednička. Jako jedna z mála tenisek nepůsobí jako Rambo nebo hromotluk v těle ženy, ale je to sakra sexy kočička na první pohled. Toto léto se provdala za dlouholetého přítele Michala Navaru (31).

Svatba to byla velkolepá a nevěsta neoblékla jen tak nějaké obyčejné šaty za pár korun z půjčovny. Své svatební bílé krajkové šaty s dlouhou vlečkou a pětimetrovým závojem si nechala ušít na míru ve Španělsku přímo v módním domě Pronovias. Cena svatební róby této značky se pohybuje okolo půl milionu korun a výš.

Dnes je tedy z Dominiky už nějaký ten pátek vdaná paní, ale to neznamená, že tato slovenská kráska přestane provokovat svým sexy tělem. V těchto dnech se Dominika nechala nafotit pro jeden pánský časopis v úsporném prádélku. Samozřejmě nechyběla pravá kožešina a rozvášněný výraz ve tváři…

No řekněte sami, pánové, nechtěli byste být pro jeden den placeným stylistou aranžování spodního prádla na takovém focení?

Související články

Další články