Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Sexy semifinále SuperStar: Reality show začíná! Nova představila vilu soutěžících, jedna hned ukázala, co má pod sukní!

Sabina je naše hvězdička…
Zdroj: Ivan Kahun
+ Další fotografie

Finálová šestnáctka letošní SuperStar v hotelu bydlet nebude. Nova nastěhovala soutěžící do společné vily ve staré zástavbě starých Stodůlek na Praze 13, kde budou až do konce show žít pod dohledem kamer.

Ewa Farna je tam se svými vejšplechty a pitvořením bavit nebude, zůstává dále bydlet v Polsku, stresu čeká finalisty dost i bez jejích vtípků.

Stejně tak zatím zůstává ve svém příbytku i Paľo Habera, spekuluje se ale, že do objektu by se mohl údajně časem nastěhovat třetí z porotců, Ondřej Soukup, který očekává v domě se šestnácti puberťáky větší klid, než má doma s temperamentní milenkou Lucií Šoralovou.

Vila, prošpikovaná kamerami internetového videokanálu VOYO, je řešena velmi funkčně. Soutěžící mají v obýváku bar a klavír, které tvoří srdce domu, kde je jinak ještě další, zajímavě řešený obývací pokoj, devět menších pokojíků a tři koupelny.

Soutěžící bydlí po dvou v poměrně luxusním prostředí, odkud budou vyrážet na přímé přenosy a vyřazovací klání.

Nova celkem vtipně provedla novináře vilou, kde už normálně „bydleli“ postupující. Pěkně kluci s klukama a holky s holkama (loni měl výjimku Jan Bendig, který mohl bydlet s děvčaty, stejně jako v první sérii Aneta Langerová).

Jedna z nich, Češka Sabina Křováková, hned kula železo, dokud je žhavé, a jako první ukázala novinářům své rozkošné kalhotky.

Snad to nebylo naposledy, protože co se Sabinina klínu týče, něco přece jen ještě zůstalo skryto našemu oku.

Související články

Další články