Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Sexy prsatici Kate Upton grafik znetvořil tělo: Všimli jste si? Ne? Tak mrkněte do galerie

Kate Upton je dokonalá. I když tady je něco špatně.
+ Další 4 fotografie

Z tohohle bude mít někdo pořádný průšvih. Jedna z nejvyhledáva­nějších modelek Kate Upton se stala tváří nového čísla módního magazínu Harper's Bazaar. Fotky z módního editorialu ale zřejmě někdo zapomněl poctivě zkontrolovat, protože na snímku, kde je kráska v luxusních plavkách Prada, jí grafik umázl značnou část podpaží.

Tipujeme, že art direktorka měla zrovna své dny a šéfredaktorka byla na nějaké děsně důležité schůzce s mladým nadějným návrhářem, který se chce mermomocí do magazínu dostat i se svými děsně cool a trendy kousky. Fashion story tak nikdo pořádně nezkontroloval a ven vylezla chyba, která bude stát místo nejméně tři lidi.

To, že se v módních magazínech retušuje, je známá věc. Není na tom nic špatného, zákaznice se chtějí dívat na krásné a dokonalé věci, těla. Nesmí při tom ale grafikovi ve Photoshopu ujet ruka. Z toho pak vycházejí akorát snímky, které mají k realitě hodně daleko.

Mohlo by vás zajímat

Další články