Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Sexy nestoudnice Hope Solo opět v problémech: Za urážky ji vykopli z reprezentace!

Sexy nestoudnice Hope Solo opět v problémech: Za urážky ji vykopli z reprezentace!
Zdroj: oficiální zdroj/archiv
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Velmi špatné vzpomínky bude mít americká brankářka na olympijské hry v Riu. Nejenže se jí a její domovině nezadařilo, ale navíc ještě byla za urážku na adresu soupeře vyhoštěna z reprezentace!

Americká sexy kráska, která se nebojí nahoty, nemůže za reprezentaci startovat celý půlrok. Důvodem je její nepřijatelný komentář na adresu Švédek, se kterými Američanky na LOH vypadly. „Je to banda zbabělců. Dneska prohrál lepší tým,“ v zápasu emocí urazila soupeře, který celý zápas jen bránil a nakonec se štěstím urval postup na penalty.

„Jsem smutná z rozhodnutí federace. Nejsem jenom fotbalistka, jsem člověk s emocemi, vždy všechno dělám s vášní, i když jsem neřekla v Riu správnou věc,“ cituje vyjádření brankářky portál tn.cz. V minulosti už díky neshodám byla z reprezentace vyloučena na 30 dní. Během olympiády si neodpustila ani několik nevybíravých slov na adresu pořadatelské země. Brazilští diváci pak na ni během zápasů pískali a bučeli.

Hope Solo je hodně kontroverzní osoba. Předloni způsobila poprask díky fotkám své vaginy, které unikly na internet. Nahota jí evidentně nedělá žádný problém, protože se celému světu ukázala tak, jak byla stvořena…

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy