Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Sexy Miss Tereza Chlebovská půjde pod čepec! Jaká byla její rozlučka se svobodou?

Z Terezy bude již brzy mladá paní...
Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Nejen Andrej Babiš půjde letos v létě pod čepec! Fotbalový obránce Pavel Kadeřábek si totiž vezme svoji lásku Terezu Chlebovskou. Jak probíhaly jejich rozlučky se svobodou?

Fotbalistovi Pavlu Kadeřábkovi (25) a missce z roku 2012 Tereze Chlebovské (26) se to už nezadržitelně krátí! Obránce bundesligového Hoffenheimu slavil svoji rozlučku se svobodou na vodě. To Tereza alias modelka na mateřské slavila i s osmiměsíční dcerou Emičkou. S ní i s celým ženským osazenstvem zamířila luxusní limuzínou na velkou holčičí party

„Rozlučka se svobodou. Děkuju všem zúčastněným za skvělou akci. Lepší rozlučka nemohla být,“ napsal Kadeřábek na svém Instagramu.

To Chlebovská pojala svou rozlučku tradičněji a na sobě měla šerpu pro budoucí nevěsty. „Děkuju za nejlepší holčičí den,“ napsala na svůj Instagram, kde všem svým pozvaným hostům poděkovala za účast.

Svatba by měla proběhnout letos v létě v Čechách, kam se sjedou obě rodiny. Místo Chlebovská tají, ale slíbila, že se o své dojmy časem podělí stejně tak, jako to udělala Tatiana Kuchařová.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy