Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy mamča Diana Kobzanová se vrátí zpět do Čech! Co za tím stojí?!

Diana se s jistotou vrátí zpět do Čech.
Zdroj: extra
+ Dalších 13 fotografií
Diana Kobzanová dnes žije v Kanadě, ale už teď dala jasně najevo, že se jednou s rodinkou vrátí zpět do rodné země. Bude hokejista Michael Frolík v Kanadě končit?!

Aniž by to zpozorovala média, Dianě Kobzanové se podařilo sbalit úspěšného a bohatého hokejistu severoamerické NHL Michaela Frolíka, otěhotnět s ním a porodit mu v Kanadě dceru Ellu. Od té doby si žije jako v rodinné pohádce a užívá si dennodenní starosti a radosti pilné matky na mateřské.

Přestože modelka a moderátorka s novináři o svém soukromí příliš ráda nemluví, na svých sociálních sítích je zas sdílná až až. Jedna z nejaktuálnějších informací je ta, že se za čas vrátí zpět za mikrofon rádia Frekvence 1.

„Vy, co jste mě měli rádi na Frekvenci 1…hodinu jsem strávila na uchu s dramaturgem a programovým ředitelem F1, mám tam pořád svoje místo a budu zpátky!!! Neříkám, že hned, mám Ellu…ale budu jednou zpátky ON AIR!!!” pochlubila se horkou novinkou Diana.

Možná tím Diana také naznačuje, že se blíží konec angažmá jejího partnera, hokejisty Michaela Frolíka v kanadském Calgary Flames. Odstěhuje se pak celá rodinka zpět do Čech? To teprve ukáže čas…

Související články

Další články