Je krásná, sexy a do svých patnácti let se věnovala baletu. Křehkou a nešikovnou blondýnku v ní však nehledejte – Lucie Šprinclová (24), nová parťačka kutila Adama, se na zahradě cítí jako doma a jako malá pomáhala rodičům při stavbě rodinného domu. V pořadu, který každou neděli vysílá TV Barrandov, tak vedle Adama Novotného rozhodně nepůsobí pouze jako dekorace!

S krumpáčem a lopatou se zas tak často neohání, ale cihel se už natahala víc než dost. Také s kolečkem na stavbě už se stačila důvěrně seznámit. Nejjistější je však Lucie Šprinclová při drobných, ale na zručnost náročných činnostech. „Mám devítiletou ségru, pořád spolu něco vyrábíme do školy. Neustále něco vytváříme, lepíme nebo vyšíváme. Takže si troufnu říct, že šikovná jsem,“ směje se Lucie.

A na zahrádce? Tam se půvabná blondýnka cítí jako doma! „Zahrádkaření mě hodně baví. Nebo posekat zahradu – to pro mě není žádný problém,“ říká.

Spolu s Adamem Novotným, který je vnukem Přemka Podlahy, tak vytvořili nejen velmi šikovný, ale také sympatický tandem. Ale jak sama tvrdí, jediná jiskra, která mezi nimi přeskočí, bude maximálně ta od brusky. „Adam je takový slaďoušek, já mám ráda drsnější typy. Namakanější, klidně i holohlavé, prostě drsňáky,“ dodává s úsměvem Lucie.