Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexy královna Instagramu vydělává na sociální síti pořádný balík! Jak je to možné?

Kráska má opravdu co ukazovat!
Zdroj: instagram.com
+ Další 3 fotografie
Tak tohle je práce snů. Sexy kočka Claudia Alende (22) si vydělává miliony jen tím, že dává fotky na Instagram. Kráska si už tak vydělala na celý život svých dětí a snad i vnuků.

Spousta lidí chodí každý den do práce, kde se za pár šupů dře od rána do večera. Claudia Alende z Brazílie to s prací pořádně vychytala. Je totiž královnou Instagramu, a tak vydělává miliony jen tím, že se fotí a svoje sexy snímky dává na Instagram. Nemusí tak každé ráno vstávat a honit se do práce. A lidé na sociální síti ji milují! Kráska má totiž rozhodně co ukazovat!

V roce 2004 totiž vyhrála titul Miss Bum Bum, tedy soutěž krásy, která je v Brazílii hodně oblíbená a hlásí se do ní tisíce dívek. Když se dostala do povědomí, rozhodla se toho využít. Založila si účet na Instagramu a začala zveřejňovat svoje provokativní sexy fotky.

Sleduje ji skoro 7 milionů lidí a jejich počet stále roste. Navíc má tahle kočka jednu velkou přednost. Je hodně podobná herečce Megan Fox a má dokonalý zadeček!

Na svých odhalených fotografiích vydělala už více než 67 milionů korun, a to se rozhodně vyplatí! A jak to dokázala? Známé značky spodního prádla jí totiž nabídly, že když se bude vystavovat v jejich prádle a prezentovat ho na sociální síti, budou jí za to platit. A taková nabídka se neodmítá.

Související články

Další články