Spousta lidí chodí každý den do práce, kde se za pár šupů dře od rána do večera. Claudia Alende z Brazílie to s prací pořádně vychytala. Je totiž královnou Instagramu, a tak vydělává miliony jen tím, že se fotí a svoje sexy snímky dává na Instagram. Nemusí tak každé ráno vstávat a honit se do práce. A lidé na sociální síti ji milují! Kráska má totiž rozhodně co ukazovat!

V roce 2004 totiž vyhrála titul Miss Bum Bum, tedy soutěž krásy, která je v Brazílii hodně oblíbená a hlásí se do ní tisíce dívek. Když se dostala do povědomí, rozhodla se toho využít. Založila si účet na Instagramu a začala zveřejňovat svoje provokativní sexy fotky.

Sleduje ji skoro 7 milionů lidí a jejich počet stále roste. Navíc má tahle kočka jednu velkou přednost. Je hodně podobná herečce Megan Fox a má dokonalý zadeček!

Na svých odhalených fotografiích vydělala už více než 67 milionů korun, a to se rozhodně vyplatí! A jak to dokázala? Známé značky spodního prádla jí totiž nabídly, že když se bude vystavovat v jejich prádle a prezentovat ho na sociální síti, budou jí za to platit. A taková nabídka se neodmítá.