Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Sexy Jasmina Alagič špulí zadek na svého nového přítele. Tohle tělo vlastní Rytmus!

Jasmina svádí Rytmuse.
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
Sexy moderátorka letošní SuperStar Jasmina Alagič (28) má randit s bývalým přítelem Dary Rolins Rytmusem (41). Ten se ke vztahu zatím nevyjádřil, zato Jasmina si ráda pustí pusu na špacír. Už přiznala, že spolu čas tráví a nyní vyšlo najevo, že měla kvůli Rytmusovi opustit jiného. Moderátorka neváhá vyjadřovat lásku všemi způsoby a na svůj nový objev špulí zadeček u pořádného bouráku. Ten by se k Rytmusovi hodil. Co myslíte?

Populární rapper Rytmus (41) by měl chodit s novopečenou moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič Krasavice je to nesmírná. Své věci si hudebník sice od expřítelkyně Dary Rolins (45) ještě neodstěhoval, ale co by se nevrhnul do nového vztahu.

Vzhledem k Jasminině profesi se očekává, že bude mluvit ráda, a taky že ano. „S Patrikem jsme kamarádi a dával mi hodně dobrých rad v rámci SuperStar,“ řekla moderátorka portálu pluska.sk. Nám ale náš zdroj potvrdil, že spolu ti dva opravdu randí

Možná z čisté lásky se kráska vystavuje v pózách, nad kterými má Rytmus slintat. Nedávno se vyblejskla na Instagram s novým autíčkem, od kterého na Rytmuse nestydatě špulí zadek.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy