Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Sexy Iveta Vítová definitivně rozsekla životní dilema. Zvítězila touha po kariéře, nebo mateřské pudy? Prozradila nám podrobnosti!

Ivetě se od malé dcerky moc nechce. Zůstane doma, nebo ji uvidíme na
televizní obrazovce?
Zdroj: archiv Ovocného světozoru
Je to dva roky, co sympatická moderátorka Iveta Vítová zmizela z televizní obrazovky. Čtení zpráv vyměnila za mateřské povinnosti, které bývalou modelku naplno pohltily. Jak je to tedy s návratem vnadné blondýnky do Televizních novin? Opustí svou dcerku kvůli kariéře, nebo u ní zvítězily mateřské pudy?

Uteklo to jako voda, z Ivety Vítové (32) se stala mamina na plný úvazek. Jenže práce už volá a už byla na jednání s Novou, co bude teda dál. Jaké je Ivetino konečné rozhodnutí? Uvidíme její pohlednou tvář a dmoucí se ňadra opět na obrazovce?

„Nakonec se do zpravodajství vrátím až za rok, mateřskou si protáhnu na tři roky a budu doma s Anetkou. Nikdo by mi její velké či malé pokroky v životě nevrátil a já si to chci všechno užít. Na Nově byli neuvěřitelně vstřícní a ujistili mě, že o svou práci rozhodně nepřijdu ani za rok. Takže paráda a já si jdu i nadále užívat malou slečnu,“ prozradila nám exkluzivně Iveta s tím, že se jí ulevilo.

Co jí ale teď víc trápí, je to, že jí stále lidé říkají, jak je dcerka podobná spíše tatínkovi, podnikateli Jaroslavu Vítovi. Nejdřív s tím byla smířená, ale postupem času už ji to začalo štvát. Proto neváhala a zahrabala do rodinného archivu, kde našla své fotky z dětství.

A ejhle, najednou to vypadá, že malá Anetka je opravdu dcerou své maminky, a všem škarohlídům s názorem, že jí se vůbec nepodobá, zavřela pusu. Jen se podívejte, jak je modelce neuvěřitelně podobná.

Související články

Další články