Uteklo to jako voda, z Ivety Vítové (32) se stala mamina na plný úvazek. Jenže práce už volá a už byla na jednání s Novou, co bude teda dál. Jaké je Ivetino konečné rozhodnutí? Uvidíme její pohlednou tvář a dmoucí se ňadra opět na obrazovce?

„Nakonec se do zpravodajství vrátím až za rok, mateřskou si protáhnu na tři roky a budu doma s Anetkou. Nikdo by mi její velké či malé pokroky v životě nevrátil a já si to chci všechno užít. Na Nově byli neuvěřitelně vstřícní a ujistili mě, že o svou práci rozhodně nepřijdu ani za rok. Takže paráda a já si jdu i nadále užívat malou slečnu,“ prozradila nám exkluzivně Iveta s tím, že se jí ulevilo.

Co jí ale teď víc trápí, je to, že jí stále lidé říkají, jak je dcerka podobná spíše tatínkovi, podnikateli Jaroslavu Vítovi. Nejdřív s tím byla smířená, ale postupem času už ji to začalo štvát. Proto neváhala a zahrabala do rodinného archivu, kde našla své fotky z dětství.

A ejhle, najednou to vypadá, že malá Anetka je opravdu dcerou své maminky, a všem škarohlídům s názorem, že jí se vůbec nepodobá, zavřela pusu. Jen se podívejte, jak je modelce neuvěřitelně podobná.