Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexy dýdžejka Andrea Pomeje je jako motor na PRACHY! Tahle kočička se jen tak nezastaví!

Andrea Jiřího stále miluje.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Manželka Jiřího Pomeje je žena činu. Drží si sexy postavu, ale také rodinnou kasu. Jak to mezi sebou ti dva dnes mají?

Úspěšná dýdžejka Andrea Pomeje (29) má momentálně tak narvaný kalendář, že kdybyste s ní chtěli zajít jen tak na kafe, tak k tomu může dojít přespříští rok. Malá dcerka Anička už nějaký ten pátek chodí do školky, tatínek Jiří Pomeje (52) je na mateřské, a tak se maminka Andrea otáčí, jak jen může. A co k tomu říct, je to zkrátka obdivuhodný výkon!

“Momentálně mám tolik práce za mixážním pultem, že na druhé dítě nemám ani pomyšlení. Moje práce je navíc mým koníčkem, takže bych se toho těžko vzdávala,” svěřila se eXtra Andrea.

Andreo, a co tvůj manžel Jiří, prý hodně zhubnul a je tím nejlepším tátou. Jak to cítíš ty?

“Ano, Jirka je super táta a pro tu roli se snad i narodil. Pohybu kolem Aničky je hodně, a tak nějaké to kilo šlo pochopitelně dolů. Bohužel záležitosti kolem jeho financí jsou stále velké a nevyřešené téma. Naštěstí máme rozdělený majetek, a tak jsem já i malá v bezpečí. Snad se to jednou obrátí.”

Andrea poslední dobou opravdu rozkvetla a má naprosto dokonalou postavu.

Andreo, máš nějaký tajný recept na to, jak mít takhle svůdnou postavu?

“Já odmala jezdím na koni, ale to zabírá spíš jen na nohy a je toho času málo. Takže asi nejlepším fitness je malá Anička a pak práce za tím mixákem. Ono se to možná nezdá, ale člověk u toho tak trochu pořád tancuje, a to se pak toho spálí…,” uzavřela Andrea.

No uvidíme, kam to se svojí kariérou mladé dýdžejky dotáhne, ale jelikož už dnes na různých festivalech pouští hudbu více než 5 000 lidem, vidíme to dobře!

Související články

Další články