Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy Ben Cristovao nemá jen velkou vazbu, ale i VELKÉ…

Ben to umí rozjet, ale i pomáhat!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Tohohle kluka má snad ráda úplně každá mladá holka v České republice. Čím potěšil Ben Cristovao tentokrát?

Hvězda dívčích srdcí Ben Cristovao (29) skoro denně na svých sociálních sítích ukazuje, že je nejen velký mistr v jiu jitsu, že točí úžasné videoklipy a že dokonce možná našel pro sebe slečnu úžasnou… Benny nezapomíná ani na to, že se má pomáhat druhým, kteří to nutně potřebují. Tenhle kluk má zkrátka dobré srdce, a proto ve svém volném času myslí také na nebohé psy v nouzi!

Ben si moc dobře uvědomuje, že pořídit si psa není jako pořídit si nějakou hračku, kterou je možné po čase zahodit.

„Pro naši radost se šlechtí a rodí daleko víc domácích mazlíků, než je páníčků. Jestli přemýšlíš nad novým psem, zkus koukat i za roztomilost štěňátka, která vydrží par měsíců, a zamysli se, jestli psa doopravdy chceš, protože to je závazek na 8–15 let minimálně,“ napsal Ben k fotce s jedním straším psem, kterému pomáhá.

„Max, kterého držím v ruce, je 10letej frajer bez páníčka, kterého zachránili před utracením (usmrcením jehlou) právě kvůli tomu, že je starý a není o něj zájem. Je plnej života a ready pro člověka, který mu dokáže zabezpečit hezké stáří a hlavně na něj bude mít čas. Víc o Maxovi a dalších pejsanech najdeš na www.pesweb.cz nebo když klikneš na link v mém biu, tak přímo víc info k Maxíkovi,“ doplnil Ben.

Tak doufejme, že utrápený psí mazel Maxík najde brzo svého nového pána! Otázkou zůstává, kolik má sám nechtěných pejsků Ben už doma. Ono je vždy lehké kázat vodu a pak pít víno…

Související články

Další články