Úspěšná modelka Andrea Verešová (36) je ve společnosti a celém showbyznysu vnímána jako módní guru. Dokonce nedávno povýšila o level výš, kdy začala sama šaty navrhovat. O tom, že se její šaty až podezřele moc podobají šatům, které navrhly ostatní (doopravdické) módní návrhářky, o tom raději pro dnešek pomlčíme.

Andrea Verešová poslední dny slavila. Že to není nic neobvyklého, ano, to víme, ale tentokrát šlo o oslavu lásky a partnerského souznění. Andrea totiž slavila se svým manželem Danielem Volopichem 10. výročí svatby. Na společnost, ve které se Andrea pohybuje, je to úctyhodný výkon. V dnešní době se každé druhé manželství rozpadá, a tohle je na první pohled perfektní. Jistě nikdo nevíme, co se pod pokličkou skrývá, ale co, 10 let svazku je už pěkná řádka let.

“Až vekom človek zistí, čo je v živote DÔLEŽITÉ. Teraz viem, že šťastie je len polovičné, keď sa o neho nemáš s kým deliť, a že smútok je dvojnásobný, keď ti z neho nemá kto pomôcť. S tebou som spoznala, čo to znamená naozaj milovať a aké to je, keď je moja láska opätovaná… Na mieste činu,” rozplývala se Andrea nad svým výročím.

Jak už jsme psali, Andrea miluje oslavy, a tak jednu ohromně luxusní ku příležitosti 10. výročí svatby uspořádala. Konala se ve stejném luxusním hotelu v Mariánských Lázních, kde před deseti lety jako novomanželé svou svatbu oslavovali. Bohužel co se týče šatů, tentokrát modelka šlápla šeredně vedle! Její skoro batikované šaty bez nápadu a tvaru působily vyblitě a absolutně nudně! Příště Andrejko raději ten DIOR…