Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Sexuchtivé slečinky, pozor! Krasavec Tatum se ukázal opět bez kalhot!

+ Další fotografie
Dámy, přály jste si někdy vidět na vlastní oči striptérskou taneční skupinu Chip&Dales a sáhnout si na vypracované tělo pana Božského? Teď už snít nemusíte, ten nejlepší z nejlepších odhodil vše. Channing Tatum je Bez kalhot XXL!

Žhavé léto přináší žhavou podívanou. Vyrýsovaný pekáč a dokonalé sexy pohyby s erotickým nádechem, to je Channing Tatum. Díky tomuto pětatřicátníkovi si rvou kalhotky nejen mladé puberťačky, ale i paničky v pokročilém věku, které ve skrytu duše doufají, že i ony si budou moci sáhnout na hot striptéra.

Sáhnout, tedy alespoň upřít zrak na filmového tanečníka a modela Tatuma budete moci už příští týden, kdy do kin přichází pokračování filmu Bez kalhot. Zde Tatum coby hlavní hrdina filmu Mike, který v „jedničce“ ukončil vrcholnou kariéru striptéra, opět roztančí svůj sexy zadek. Nikdy neříkej nikdy a Mike se tedy vrací na scénu zpět a opět sklízí obdiv.

V tomto filmu už je vidno, že Tatum nepatří mezí teenagery, ale o to možná lépe. Dá se říci, že zraje jako víno, nicméně všechny fanynky mají peška. Herec je šťastně ženat s Jennou Dewan, se kterou mají i dceru. Inu, musí nám postačit aspoň jeho sexy tělo na plátně. Bez kalhot XXL, dámy, volá!

Mohlo by vás zajímat

Další články