Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Sexuální typologie podle pyžama, díl II.: Ženin zamilovaný noční úbor napoví, jaká milenka se v ní ukrývá!

Sexuální typologie podle pyžama, díl II.: Ženin zamilovaný noční úbor napoví, jaká milenka se v ní ukrývá!
Zdroj: Profimedia.cz

V minulém článku jsme probrali, jací jsou muži v sexu na základě toho, v čem spávají nejraději. Dnes přichází na řadu slibované dámy.

Na vás, pánové, už je, zdali odhalíte, záleží tedy, v jaké fázi vztahu se nacházíte, jestli jde opravdu o nejoblíbenější oděv na spaní vaší vyvolené.

Klasické pyžamo

Žena, která si ráda bere do postele pyžamo, je spolehlivá a obětavá. Ačkoliv je konzervativní, při sexu má snahu partnera uspokojit. Iniciativu a experimenty od ní nečekejte, zato skoro nikdy nic nepředstírá.

Tričko

Milovnice triček je praktická, nezřídka i sportovně založená dívka. Na romantiku si zrovna nepotrpí, v posteli jde bez okolků rovnou na věc. Sladká slůvka pro ni mnoho neznamenají, umí si říct, co jí dělá dobře.

Maxitriko s dětským obrázkem

V triku s dětskými motivy spí holčiny, co bývají rozpustilé, hravé a zábavné. Rády se předvádějí a flirtují, někdy se mohou chovat rozmazleně a infantilně. Při milování se podřizují svému partnerovi.

Tričko a kalhotky

Ženská pochvalující si tričko a kalhotky oceňuje chlapa, který ví, stejně jako ona, co chce. Vyznačuje se upřímností a dokáže být empatická Není přehnaně romantická, v posteli vás nejednou překvapí.

Hedvábná košilka a šortky

Děvče, jež nejradši chodí spát v košilce a šortkách, vyhlíží něžně až zranitelně Záleží jen na vás, jestli vám předvede i svou divokou stránku. V sexu se vám ochotně přizpůsobí tak, jak si to budete přát.

Saténová minikošilka

Ženy usínající s oblibou v saténové košilce představují anděla s ďáblem v těle. Vypadají nevinně, zároveň je však jasné, že si sex umí užít. Důležitá je pro ně předehra, proto byste ji neměli odbývat, vyplatí se vám to.

Dlouhá saténová košile

Pokud jste narazili na krásku, co si zamilovala dlouhou saténovou košili, pak vězte, že jde o nenapravitelnou romantičku, jež touží být neustále dobývána. Chce na vás udělat dojem, herečku v sobě ovšem nezapře.

Bavlněná noční košile

Milovnice pohodlí a spánku v bavlněných košilích spojují sex s láskou a lásku se sexem. Mívají hluboké city, docela často je ale skrývají. V posteli jsou pozorné a ohleduplné, myslí více na partnera než na sebe.

Dlouhá flanelová košile

Osůbka libující si ve flanelové noční košili má stydlivější povahu a nerada ukazuje své tělo. V sexu není tolik aktivní, miluje se radši potmě. Budete se muset snažit, abyste ji pořádně rozpálili a něčemu přiučili.

Roucho Evino

Nahé spí v posteli ženy, které jsou sebevědomé a vždycky chtějí pouze to nejlepší. Preferují vášnivý a smyslný sex, a to kdykoliv a kdekoliv. Muže rády svádí a provokují, jsou připraveny všechno vyzkoušet.

Zajímá-li vás, co hezkého vám hvězdy nejen v oblasti lásky nachystaly, potom pro denní osobní a erotické horoskopy klikejte sem.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy